Послуги

Профілактика і гігієна

 

Профілактика і гігієна – це комплекс професійних    гігієнічних процедур, котрі спрямовані на   видалення м’яких і твердих зубних відкладень для попередження запальних процесів у тканинах, що утримують зуб, та комплекс навчальних заходів правильної гігієни і підбору середників по догляду за порожниною рота. Також невід’ємною складовою профілактики  карієсу є ремінералізуюча терапія і герметизація фігур зубів.

 

Пародонтологія

Пародонтологія – це галузь стоматології, що займається вивченням і лікуванням захворювань тканин, що оточують і утримують зуб. Це такі відомі і поширені у всьому світі захворювання як гінгівіт, пародонтит і пародонтоз.

Реставрація зубів

 

   Реставрація зубів – це кінцевий етап лікування карієсу і його ускладнень, він направлений на  відновлення як структури зуба, котра була втрачена в результаті патологічного процесу (карієс,травма), так і на відновлення  функціонального і естетичного призначення зуба.

Ендодонтія

  Ендодонтія – це галузь терапевтичної стоматології, що  також займається лікуванням зуба, а саме його кореневою системою (система кореневих каналів, заверхівковий простір). Лікування чи переліковування системи кореневих каналів – це «рятівний круг» для зуба, і від того  наскільки професійно і якісно проведене таке лікування залежить «доля» зуба і термін його перебування в порожнині рота.

Протезування

Протезування зубів – це відновлення структури і функції частково чи повністю втрачених зубів.  Існує кілька типів протезування зубів:

знімне протезування (всі види знімних протезів)

незнімне протезування (коронки, вкладки, накладки)

умовно-знімне протезування (протези на імплантат,  замках-атачменах).

  Відбілювання і зубні прикраси

 

 Офісне відбілювання-один з найпопулярніших методів відбілювання зубів. Воно проводиться після гігієнічної очистки зубів, займає 1-2 відвідування по 40 хвилин, відбілює емаль на 1-4 тони. Підчас відбілювання лікар ізолює щоки, губи, десну пацієнта. Потім на зуби наноситься спеціальний гель,  який активується застосуванням спеціальної лампи з певним спектром світла. Після процедури наноситься спеціальний фторвмісний лак для підживлення зубів, – і Ваша посмішка білосніжна!

  Красу білосніжної здорової посмішки можуть доповнити спеціальні зубні прикраси, які підкреслюють оригінальність і індивідуальність стилю любої людини. Існує декілька видів зубних прикрас: стрази, твінклси и скайлси. Стрази-штучні камені з обробленого скла, служать 2-6 місяців. Скайси-дорогоцінні камені, служать, не втрачаючи блиску, до 3 років.  Твінклси-фігурки з золота чи платини, можуть додатково прикрашатись дорогоцінним камінням, служать до 3 років.

  Хірургія та імплантологія

 Хірургічна стоматологія – галузь медицини, зв’язана з оперативним втручанням на мяких і твердих тканинах в порожнині рота. Найбільш популярними втручаннями є видалення зуба чи його кореня, що не підлягають лікуванню, зубозберігаючі операції з гемісекції(видалення частини кореня), цистектомія(видалення кісти). Високої популярності в наш час у цій галузі набули операції з імплантації. Імплантація-вживлення в кісткову тканину штучного аналога втраченого кореня. Для виготовлення імплантів використовують титан, який не вступає в хімічну реакцію з організмом, дуже міцний, не створює підвищеної нагрузки на кістку щелепи. Імплантація показана пацієнтам, що втратили один, декілька, або всі зуби.

 

Ортодонтія

Ортодонтія – галузь стоматології, котра займається діагностикою і лікуванням зубощелепових аномалій (різноманітні аномалії положення зубів, форми зубних рядів і характеру змикання верхньої і нижньої щелеп). Сучасна ортодонтія дозволяє проводити лікування зубо-щелепових аномалій у будь-якому віці.

Послуги з імплантології, хірургічної стоматології і ортодонтії надаються сумісно з лікарями інших клінік, що мають відповідну сертифікацію і ліцезії.

/span