Обладнання і технології

 

Сучасний навколишній світ і оточуюче середовище вже давно важко собі уявити без складних елементів науково-технічного прогресу. Тож і сучасний світ стоматології невпинно розвивається і модернізується завдяки втіленням новітніх технологій, що в свою чергу дозволяє покращити роботу лікаря-стоматолога, розширити його діагностичні можливості , удосконалити сам процес лікування на благо здоров’я і сяючої посмішки пацієнта.
Сучасне обладнання та матеріали, що використовуються в Клініці авторської стоматології лікаря Деркача І. «Діодент», виготовлені на заводах США, Японії, Австрії, Італії, Швеції, Люксембурга, Німеччини, Швейцарії, Кореї та України, та мають відповідну сертифікацію та санітарно-гігієнічні висновки МОЗ в нашій країні. Робочі місця лікарів оснащені стоматологічними установками з повною комплектацією, що виготовлені на підприємствах GALIT та SATVA(Україна, Тернопіль). Для досконалої роботи і діагностики хвороб порожнини рота використовуються інструменти, прилади та матеріали провідних світових виробників, таких як Kerr, VOCO, TokuyamaDental, GC, Dentsply, 3m ESPE, EMS, NSK, W&H, Herraeus, Renfert, Satelec, KaVo, DurrDental, IvoclarVivadent, GeossoftDental , Coltene, PentronClinical , VDW , KOHLER , Aesculap та багато ін.

  
Апарат ProX дозволяє робити діагностичні і робочі  x-rey-фото зубів не відходячи від робочого місця з мінімальним опроміненням, а радіовізіограф дозволяє вивести ці зображення на монітор комп’ютера менше, ніж за 1 секунду, економлячи до 10 хвилин часу на проявці плівки, знижуючи опромінення ще в 10 разів.

 

Ендомотор з апекс-локатором дозволяє максимально точно визначити довжину кореня зуба, пришвидшити і максимально покращити обробку кореневого каналу.

 

 Апарат пульп-тестер дозволяє визначити життєдіяльність пульпи зуба та визначити зміни в ній (запалення, загноєння).

 

  Термо-плагер –пристрій для об’ємного (3D) заповнення кореневого каналу гарячим наповнювачем.

 

  Стоматологічне дзеркало з підсвіткою демонструєт при огляді кожну деталь ротової порожнини без особливих зусиль.

скалер      Ультразвуковий скалер є невід’ємним помічником при чистці зубних відкладень і при лікуванні кореневих каналів зуба.

 

  Використання оптичного збільшення зі спеціальним безтіньовим LED-освітлювачем в рази покращує якість роботи лікаря-стоматолога.

 

Термокоагулятор       Діатермокоагулятор з електроскальпелем дозволяє практично безболісно і безкровно виконувати втручання на м’яких тканинах ротової порожнини.

 

   

Лицева дуга з артикулятором дає можливість не просто відтворити втрачені і зруйновані зуби при протезуванні, але й правильно відновити траекторію руху щелеп і нормалізувати роботу скронево-нижньощелепового суглоба.

 

    Хорошим помічником у діагностиці та при спілкуванні з пацієнтом є внутрішньоротова відеокамера, яка дозволяє побачити у ротовій порожнині все.

Ще дуже довго і багатослівно можна демонструвати і описувати обладнання та інструментарій, що є у нашій клініці, та без знань, досвіду, умілих рук ЛІКАРЯ ці всі речі перетворюються у гору нікомі непотрібного залізяччя…