Рекомендації – незнімні протези

Клініка авторської стоматології лікаря Деркача І. «Діодент»
вул..Київська, 7Д
м.Тернопіль
тел. (067)7698113
www.diodent.com.ua

Рекомендації пацієнтам по користуванні мостоподібними протезами і коронками:
1. Протягом 2-х годин після фіксації незнімної протезної конструкції в порожнині рота не можна пити, приймати їжу, полоскати ротову порожнину, жувати жувальну гумку, не рекомендується палити і вживати алкоголь. Через 2 години зафіксований мостоподібний протез і десну кругом нього слід ретельно очистити зубною щіткою з профілактичною пастою. Жувати тверду їжу свіжо зафіксованим мостоподібним протезом дозволяється не раніше, ніж через 1-2 доби.
2. Протягом часу користування мостоподібними протезами не вживати надтверду їжу (горіхи, сухарі, карамель, цукерки “ірис”, сухі вафлі тощо), а також розгризати кістки. Не дозволяється відкривати зубами пляшки, гризти олівці, ручки, пензлики тощо.
3. Не бажано приймати їжу з різкими температурними перепадами (наприклад-морозиво і кава).
4. Не дозволяється чистити міжзубні проміжки металічними предметами, що може призвести до сколювання облицювального матеріалу.
5. Догляд за мостоподібними незнімними протезами не відрізняється від догляду за здоровими зубами. Гігієнічний догляд за порожниною рота проводиться з урахуванням рекомендацій лікаря-терапевта і стоматолога-гігієніста (гігієнічна чистка мінімум 2 рази на рік).
6. Для збільшення строку експлуатації, зменшення загроз виникнення ускладнень після встановлення мостоподібних протезів рекомендується застосування спеціальної капи (за рекомендацією лікаря). Це стосується пацієнтів, які страждають на бруксизм( наднірне нічне зціпленя зубів зі скреготанням ).
7. При виникненні будь-яких проблем підчас користування незнімним мостоподібним протезом чи коронкою радимо негайно звернутись до Вашого лікаря для їх усунення.